HOŞGELDİNİZ

SEVGİLİ KAMPANYACI DOSTLARIM SİZİN DESTEGİNİZLE İNŞ DAHA SIK KAMPANYALAR YAPICAM ŞANSINIZ HEP BOL OLSUN BENİ YALNIZ BIRAKMADIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

6 Ağustos 2012 Pazartesi

Sizlere Bu Güzel Siteyi Tanıtmak isterim

Online alışverişten zevk alanlar için çok güzel bir paylaşımımız var. Hepimizin bildiği gibi Markafoni, Trendyol, Limango derken alışveriş sitelerinin sayısı yüzleri aştı! Artık istediğimiz bir ayakkabıyı aramak için bile saatlerce araştırma yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Yok fiyat araştırmasıydı; yok kargosuydu; ödeme seçeneğiydi... Ama artık online alışverişte kaybolmaya son. Yeni keşfettiğim indirimlr.com adlı sitede tüm alışveriş fırsatlarını bir arada görmek mümkün! Örneğin 1V1Y sitesinin indirimlr.com sayfasını incelemek için  http://www.indirimlr.com/ak/1v1y-bir-varmis-bir-yokmus/ linkine göz atabilirsiniz.

Sadece fırsatları bir arada bulmakla kalmayıp, bazı mağzalar için hazırlanan indirim kuponlarından da yararlanma şansınız var. En çok sevdiğim şey ise, bu kuponları kullanmak için ne üyelik şartı istiyor ne de başka bir zorunluluk koyuyor. Sadece sayfaya girip kuponları anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Daha da avantajlı online alışveriş arayanlara duyrulur! 

Keyifli alışverişler!

Hiç yorum yok: